Rijksdienst voor archeologie, cultuurlandschap en monumenten
XML RSS 1.0 Feed

KEURINGEN.NL is gespecialiseerd in de begeleiding van hen die van plan zijn een woning te kopen of verkopen. KEURINGEN.NL werkt onafhankelijke en professioneel. Wij helpen je graag verder.


AAN DEZE SITE WORDT MOMENTEEL GEBOUWD. ONE EXCUSES VOOR HET TIJDELIJK GEBREKKIG FUNCTIONEREN

Makelaars                



Kies een makelaar


Staat uw makelaar of adviseur er niet bij en wilt u toch gebruik maken van de extra's die wij kunnen bieden, laat dan uw makelaar of adviseur contact met ons opnemen.


Makelaars met OK-keuring

makelaars met OK-keuring telefoonnummer webstek email inlichtingen en afspraken
Aalsmeer        
van der Laarse Makelaardij 0297 - 322 111   info@vanderlaarse-makelaardij.nl Derk van der Laarse
         
Abcoude        
Vlaanderen & Meybaum 0294 - 281670 Vlaanderen & Meybaum info@vlaanderenmeybaum.nl hr. J. Vlaanderen
hr. N. Verbeek
         
Amstelveen        
Ameo 020 - 6470550 www.ameo.nl info@ameo.nl hr. A. Ruhe
EKZ Makelaars 020 - 4262452 EKZ makelaars amstelveen@ekz.nl hr. P. Kruit 
Ludenhoff Groep Makelaars o.g. 020 - 6459446 www.Ludenhoff.nl amstelveen@ludenhoff.nl hr. H. de Jonge
Lunshof Makelaardij 020 - 6433786 www.lunshof.nl info@lunshof.nl hr. A. Bakker
Millenaar Makelaardij 020 - 4539739 Millenaar Makelaardij o.g. info@millenaarmakelaardij.nl hr. D. Millenaar
Rijsterborgh Makelaars 020 - 6451146     hr. R. Bode
Slot Makelaardij 020 - 6478229 Slot makelaardij info@slot-makelaardij.nl hr. Th. Slot
mw. N. Boogaard
Voorma & Millenaar Makelaars 020 - 6418694 Millenaar Makelaardij o.g. amstelveen@voormamillenaar.nl Daniël Millenaar
Karina Nippérus
Judith de Jong
Melissa da Silva
         
Amsterdam        
Jaap Admiraal Makelaardij o.g 020 - 3700900 Jaap Admiraal Makelaardij o.g. info@jaapadmiraal.nl hr. J. Admiraal
Babs Persoons 020 - 5205888 Babs Persoons Makelaars info@babs.nl hr. R. Heemskerk
hr. T. Timmerman
Haagen & Partners 020 - 6723331 www.haagen-partners.nl amsterdam@haagen-partners.nl hr. S. Sanders
hr. C.J. Zegers
Heeren Makelaars 020 - 4702255 Heeren Makelaars info@heerenmakelaars.nl Eran Hausel
Sander Bovenkerk
Harm Engelkens
Monique Lageweg
Ewoud Bleekemolen
Igor Veendrick
Hoen Makelaardij 020 - 6646436 www.hoen.nl info@hoen.nl mw. P. Crone
K2Makelaars 020 - 6766961 www.k2makelaars.nl info@k2makelaars.nl hr. H. Kreuger
Marina van Schaik Makelaardij 020 - 6628942 www.marinavanschaik.nl info@marinavanschaik.nl mw. M. van Schaik
Smit en Heinen 020 - 67 27 07 4 smitheinen info@smitenheinen.nl hr. S. Heinen
mw. I. Smit
hr. J. Winkelman
hr. G. Kloprogge
hr. M. Hassing
hr. A.S. Fransen
mw. M.L. Bok
Voorma & Millenaar Makelaars 020 - 6724243 Millenaar Makelaardij o.g. amsterdam@voormamillenaar.nl Judith de Jong
Mark Puik
Karina Nippérus
Daniël Millenaar
WTM Makelaars 020 - 453 1500 WTM Makelaars zuidoost@wtm.nl hr. A.C. Tromp Meester
         
Badhoevedorp        
Steijn & Steijn Makelaars 020 - 6597000 Steijn & Steijn Makelaars info@steijn-steijnmakelaars.nl mw. E. Steijn
mw. L. Steijn
mw. D. van Eeckhout
WTM Makelaars 020 - 6595151 WTM Makelaars info@wtm.nl hr. H. Weidema
mw. K. Smit
         
Breukelen        
Koop Lenstra Breukelen 0346 - 262552 Koop Lenstra Makelaars breukelen@kooplenstra.nl hr. R. Wieringa
         
Haarlem        
Keijser en Drieman Makelaars 023 - 5321516 www.kdmakelaars.nl haarlem@kdmakelaars.nl Eric Keijser
Wouter Schinkel

         
Hilversum        
Haagen en Partners 't Gooi 035 - 5425125 www.haagen-gooi.nl info@haagen-gooi.nl hr. H. Schaap
         
Hoofddorp        
van Groenigen 023 - 5612341 www.vangroenigen.nl info@vangroenigen.nl hr. C.J. Wisse
hr. B. Beukers
Meermakelaars 023 - 62 000 42 meermakelaars info@meermakelaars.nl Paul Israel
Rianne Dullaert
Laura Fleming
Keijser en Drieman 023 - 5699020 www.kdmakelaars.nl hoofddorp@kdmakelaars.nl hr. E. Keijser
hr. S.J. van der Graaf
Marjolein Stricker
         
Mijdrecht        
Korver Makelaars 0297 - 250421 Korver makelaars welkom@korvermakelaars.nl John Korver
Stefan de Groot
Charlotte Homan
Nicolette van Dort
Irma van der Molen
Ruijgrok Makelaardij o.g. 0297 - 283375 Ruijgrok Makelaars info@ruijgrok.nl Linda Ruijgrok
Carolien Tanger
Karin Kniep
Vida Makelaars o.g. 0297 - 212987 www.vidamakelaars.nl info@vidamakelaars.nl Martine van Acker
         
Ouderkerk a/d Amstel        
Vos Makelaardij 020 - 4965345 www.vos-makelaardij.nl info@vos-makelaardij.nl hr. P. Vos
         
Uithoorn        
Amstel Makelaardij 0297 - 522959 www.amstelmakelaardij.nl info@amstelmakelaardij.nl Frans Vogel
EKZ-makelaars Uithoorn 0297 - 567863 EKZ Makelaars uithoorn@ekz.nl hr. C.J. van Zantwijk
Koop Lenstra Uithoorn 0297 - 524124 Koop Lenstra Makelaars uithoorn@kooplenstra.nl hr. M. Sterk
mw. H. Brouwer
         
Wilnis        
Van der Helm 0297 - 591996 vanderhelm info@vanderhelmmakelaardij.nl Jan-Willem van der Helm
Judith Zuidervaart
Helen Kluiver
Edith Blok
         
         
       

 


Makelaars met een Summum-garantiekeuring

makelaars met Summumgarantie telefoonnummer webstek email inlichtingen en afspraken
Amstelveen        
Slot Makelaardij 020 - 6478229 Slot Makelaardij info@slot-makelaardij.nl hr. Th. Slot
mw. N. Bogaard
       
Mijdrecht        
Ruijgrok Makelaardij o.g. 0297 - 283375 Ruijgrok makelaardij info@ruijgrok.nl mw. L. Ruijgrok



Laatste wijzigingen op onze website

  • algehele restyling [22-01-2008]

  • proefversie [28-12-2007] diversen [12-12-2010] [14-12-2016]

  • div. [31-01-2017]